دانلود کلش رویال

• اندروید مورد نیاز4.1+
  • رده سنی+3 سال
  • قیمت در گوگلرایگان
  • توسعه دهندهSupercell
  • دسته بندیآنلاین
  • نیازمند اینترنتبله
  •  

لینک دانلود زیر7 عکس

نقد و بررسی ها

با سلام خدمت عزیزان میخواستم یه چندتا چیز در مورد کلش رویال (که مطمئنم اکثرتون حداقل اسم بازیو شنیدید)بنویسم به نظر بنده (که حدود دوسال هست دارم بازی میکنم) این بازی بدی نیست اما برای مدتی شمارو سرگرم میکنه مثلا من وقتی بازی رو تازه نصب کردم همش مشتاق بودم زودتر برسم به آرنای بعدی و کارتای جدید و حتی لجندری هارو باز کنم به خاطر همین به بازی علاقه داشتم ولی الان حدودا بعد از دوسال وقتی تمام کارتا رو باز کردم و دیگه آرنایی نمونده که بخوام باز کنم یه مقدار بازی یکنواخت شده برای من (الان فقط یه ماه کاپ میبری بالا بعد دوباره ریست میشه میای پایین بعد دوباره کاپ میبری بالا و بعد دوباره میای پایین بعد ار اینکه به لیگ ها برسید همینی که گفتم روند بازیتون میشه) اما به نظر من بازی خوبیه و ارزش نصب رو داره که یه مدت باهاش حال کنید

دانلود

دانلود فایل نصبی بازی مخصوص همه دستگاه ها با حجم 106 مگابایت

دانلود بازی فورتنایت Download Fortnite game

دانلود کلش رویال Download Clash Royale

دانلود کانستراکت Download Construct 2

بازی ,یه ,دانلود ,رو ,ها ,رویال ,بعد دوباره ,کلش رویال ,ها با ,کاپ میبری ,پایین بعد

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلید نود 32 ورژن 13 کد اکتیو نود 32 ورژن 13 لایسنس نود 32 رایگان - آپدیت نود 32 لوازم یدکی ماشین | لوازم یدکی خودرو | لوازم یدکی توریاب محلی برای دانستی های گردشگری سفر فروشگاه دوربین خودرو پشتِ اَبرهای ِ سیاه دانلود تقویم نجومی حسین جانقربانی(نجم السپهر) 99 نقش برتر پارس ، معماری، عمران، شهرسازی ، مرمت melliiib روزمره گیجات آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در خراسان شمالی